KAPLAMA YAPI & İNŞAAT

KAPLAMA YAPI & İNŞAAT

KAPLAMA YAPI, 2006 yılından itibaren gerçekleştirdiği projelerle kısa süre de hem beraber çalıştığı insanların, hem de müşterilerinin güvenini kazanmış, geçmişten gelen birikim ve tecrübesiyle de şirketin önünü açan projelere imza atmıştır.

Kaplama Yapı, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar bitirdiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle ve bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Kaplama Yapı konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamik, yenilikçi ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam olarak ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz.

Çünkü biz size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

VİZYONUMUZ

Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite

Her Kaplama Yapı Projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. KAPLAMA bilir ki; sektörün yapı taşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir.

“Sıfır Hata” politikası KAPLAMA için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.